Úvod  » novinky  » aktuální novinky


Aktuální novinky

Krásné podzimní dny v lese se psy

Krásné podzimní dny v lese se psy

15.10.2022


Letošní říjen je opravdu krásný, prosluněný a hraje všemi barvami. Houbaři mají doslova žně. Také jsem pravidelně chodila se svými psy na vycházky, které nás všechny nabíjí novou energií. Více fotografií najdete ve fotogalerii. Jsou k nahlédnutí též fofografie štěňátek vrhu D.


Po pěti letech štěňátka D

Po pěti letech štěňátka D

20.04.2022


Po pěti letech se v naší CHS Idol Bohemia narodila štěňátka. Maminkou je Chelsea od Nežárecké tůně, vnučka naší Beretky. Otcem je nádherný pes, kterého propůjčili Jane a Tom Graham z Anglie paní Ing. Olze Borošové, aby mohl zrealizovat některá spojení a oživit tak chov na Slovensku a u nás.
Narodilo se 8 štěňátek, 6pejsků a 2fenečky. Pejsci: Darwin, Da Vinci, Dieckens, Dior, Domingo, Dracula, fenečky: Daisy, Dixie.


Opustila nás Beretka

Opustila nás Beretka

09.11.2020


Moje nejdražší Beretko, v létě před 8 lety se Sherrylce narodilo 6 štěňátek. Ale já jsem si už rok před tím vysnila, že jedna psí holčička bude Bereta a bude moje. A tak jsme si vybrali to nejčipernější, nejbystřejší a nejzlobivější štěňátko, ze kterého vyrostlo nejúžasnější psí stvoření, které jsem v životě poznala .Byla jsi nádherná psí dáma obdarovaná vyjímečnou inteligencí, moudrostí, loveckou vášní, ale hlavně nekonečnou empatií a laskavostí. Tolik jsme toho spolu prožily...Výstavy, zkoušky, hony, výlety, dovolené, chodila jsi se mnou do práce. Ale nejvíc jsme obě milovaly každodenní vycházky do přírody, které nás naplňovaly pohodou a radostí. Při každé příležitosti jsi mi dávala najevo svoji oddanost a lásku a já Ti vracela stejnou mírou. Bezmezně jsem Ti věřila a Ty jsi  nikdy nezklamala moji důvěru. Bylo mezi námi absolutní souznění, jako bychom byly jedno tělo, jedna duše.....

Tři roky jsi jako lvice bojovala se zákeřnou leukemií a já jsem dneska učinila to nejtěžší rozhodnutí v životě a ten nerovný boj ukončila. Ty jsi mi vždycky rozdávala radost a já jsem nemohla přihlížet tomu, jak se trápíš. Odcházíš mi a já zůstávám s nepopsatelnou bolestí v srdci a nevím, co si bez Tebe počnu. Nikdo mi Tě nenahradí.

Beruško moje milovaná, já Ti děkuji za těch nádherných 8 let po Tvém boku.

S pozemskou jistotou vím, že teď už je Ti dobře tam nahoře...A jestli se mi jednou podaří přijít tam nahoru, Ty si mě určitě najdeš a budeme zase pořád spolu, protože my dvě k sobě neodmyslitelně patříme.

Sbohem, lásko moje!
Chovatelská stanice IDOL BOHEMIA
MUDr. Ilona Doležalová

Hluboká u Borovan
Mobil: +420 775 110 122
E-mail: ilona.dolezalova@seznam.cz
https://www.high-endrolex.com/33


© 2010-2016     IDOL BOHEMIA | www.welsspringrspanel.cz